Komuniteti Aktiv

Ndërvepro në lojra shumëfishuese dhe në sajt


Të Gjitha Platformat Të Bashkuara

Shijo një përvojë loje me platforma


Nuk Është E Nevojshme Pagesa

Lojrat më të mira në internet janë tani të lira.

Porno Flash-Lojëra Seksi Pa Flesh

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Lojrat E Vjetra Porno Flash Në Cilësinë HTML5

Ka ardhur koha kur ne kemi një periudhë në botën e lojrave seksuale që mund të etiketohen si të vjetër. Lojrat e seksit që kemi në këtë koleksion janë nga epoka E Flash-it. Siç mund ta dish, lojrat E Seksit Flash nuk kanë reputacionin më të mirë, dhe kjo nuk është shumë e drejtë. Kjo sepse Lojrat E Flash ishin të parat që ne morëm. Ata janë krijuar në një epokë kur të gjithë trafiku i pornos vinte nga PC. Epo, kohët kanë ndryshuar shumë dhe pastaj gjysma e trafikut ka filluar të vijë nga mobile. Por teknologjia në botën e lojrave të seksit nuk i mbajti ndryshimet në pajisjet që kemi., Por kjo nuk do të thotë se lojrat nuk ishin të mira. Në fakt, unë njoh kaq shumë lojra nga ajo epokë që janë ende të rëndësishme sot dhe shumë që ishin shumë më përpara se koha e tyre. Epo, në Lojërat Porno Flash ne vijmë me lojrat më të mira nga ajo epokë E Flash dhe ata mund të luajnë direkt në shfletuesin tuaj me çdo pajisje që ju mund të zotëroni.

Misioni ynë këtu është të kursejmë brezin e parë të pornos. Koleksioni që mblodhëm mund të konsiderohet salla e famës për lojrat e të rriturve nga vitet 2000 dhe në fillim të 2010-tës dhe do të habiteshit nga kinksat që janë shfaqur në këto lojra. Disa prej tyre janë ende shumë të popullarizuar sot dhe disa të tjerë u bënë të rrallë dhe ky koleksion është vendi ku ti do të kënaqesh përsëri me ta. E gjithë kjo përmbajtje që kemi këtu është krejtësisht e lirë., Ne bëjmë reklama në vend, që është se si i mbajmë gjërat në punë, por ne kemi reklama jo të ndërhyra që nuk ngatërrohen me eksperiencën tënde të lojës ose të të kthejnë mu para kulmit.

Lojrat Më Të Mira Të Seksit Nga Epoka E Flash

Lojrat që ne i shfaqim në këtë koleksion janë disa nga më të mirat e krijuara në epokën E Flash. Nëse nuk di shumë për lojrat nuk do ta dallosh ndryshimin në disa nga këto tituj. Ju me siguri nuk do të ndjeni ndonjë ndryshim në lidhje dhe intensitet kur luajnë këto lojra. Për shembull, ju nuk do të besoni shumë lojëra seksuale familjare që ne kemi në këtë koleksion dhe sa kohët e fundit ata ndjehen. Në fakt, bota e lojrave të seksit ishte shumë më përpara se bota e videove porno kur bëhet fjalë për punën e familjes tabu., Ne kemi lojëra mami, kemi lojra vëlla e motër dhe kemi lojëra babi-bijë në këtë koleksion, plus disa lojra në të cilat e gjithë familja i bën së bashku.

Një tjetër kategori që ishte ende po aq popullore atëherë siç është tani, janë lojrat parodi të seksit. Në atë kohë, paroditë më popullore ishin ato për lojrat e shkollës së vjetër. Do të gjeni kaq shumë parodi Pokemoni, të cilat janë në të njëjtën kohë lojra seksi me qime antro. Gjithashtu, në këtë koleksion ka shumë lojëra seksi cilësore me kafshë, që po vijnë me femrat më seksi në të gjitha fantazitë e çuditshme. Lojrat e seksit anim kanë qenë shumë më të pista dhe ekstreme. Ka shumë përbindësha, britha dhe vajza që qajnë në këto tituj dhe ti do të shijosh çdo moment të tij.

Lojrat lezbike ishin shumë të famshme kohët e fundit. Por të themi të vërtetën, ata ishin më së shumti për djemtë. Aksioni vajzë-vajzë është i modës pas fantazive mashkullore, dhe ndonjëherë ka pasur edhe burra që erdhën në foto gjatë lojës. Lojrat E BDSM mund të gëzohen gjithashtu në koleksionin tonë dhe ato paraqesin demonë dhe torturues të pamëshirshëm.

Pornografia Flash Është Gati

Ideja e faqes sonë është të ofrojmë Lojra Flesh që mund të luhet këto ditë. Ti ndoshta nuk e di por shumica e shfletuesve nuk e mbështesin Më Fleshin. Por ne kemi një ekip programuesish krijues që arritën të matësojnë këto lojra në serverat tanë. Në parim, ata i kthyen nga Flash në HTML5. Grafika dhe loja janë të pandryshuara, por çfarë ndryshoi është fakti që ju mund t'i luani ato në çdo pajisje. Mund t'i luash në telefon dhe pllakë pavarësisht nëse përdor Androidin apo iOS-in. Në të njëjtën kohë, ne nuk i kemi hedhur të gjitha lojrat që mund të gjejmë në këtë vend., Siç u përmend më parë, u përpoqëm të krijonim një lloj mbledhjeje të famës. Ne konsideruam vetëm lojrat më të mira nga ato ditë për t'u ngarkuar në serverat tanë. Edhe pse ne i testojmë të gjitha lojërat para se t'i lirojmë, ka gjëra që mund të shkojnë keq me këtë metodë të imulimit Të Flash. Pra, përfshimë një buton raportimi për secilën nga lojrat. Nëse gjeni ndonjë insekt ose nëse ndiheni sikur diçka nuk shkon, ju lutem shënoni lojrat që të mund t'i zgjidhim problemet.

Ky Koleksion I Lojërave Të Seksit Të Hershëm Është I Disponueshëm Falas Në Një Vend Të Shkëlqyer

Një tjetër problem në ditët kur erdhi puna te vendet e seksit të ashpër ishte fakti se platformat në të cilat ata ishin luajtur ishin aq të shpifura. Koleksioni i sajtit tonë vjen në një platformë të projektuar mirë që ka për qëllim të ofrojë një përvojë të përditshme përdoruesish. Ke gjithçka që të duhet në platformën tonë. Mund t'i shijosh të gjitha tiparet e faqes sonë pa regjistruar. Madje përfshimë veçoritë e komunitetit në vendin tonë, të tilla si opsionet e vlerësimit dhe seksionet e komenteve. Sepse ne kemi një koleksion të madh, ne gjithashtu u siguruam të përfshinim mjetet e lundrimit siç duhet. Do të gjesh llojin e lojës që do të të pëlqejë të luash në sekonda., Dhe kur ta gjesh, do të jesh në gjendje t'i luash falas. Ne nuk kërkojmë donacione dhe nuk ka fije të lidhura. Tani që di gjithçka për faqen tonë, je gati të shijosh Të gjitha Këto Lojërat Pornografike Të shkollës Së vjetër.

Luaj Falas Tani